Techniniai duomenys: Gaminio medžiaga: ABS plastiko Rankena svoris: 237g Rankenos dydis: 150mm*115mm*35mm (5.91 colių *4.53 colių *1.38 colių) Pakuotės svoris: 323g Pakuotės dydis: 155mm*148mm*60mm (6.10 colių *5.83 colių *2.36 colio) Baterijos talpa: 1300mAh, 3,7 V Eksploatavimo Instrukcija: Nustatyti Kompiuterio: 1. Prijungti "Bluetooth" valdyti, šeimininko Valdytojas Ryšį (Bluetooth) variantas yra, arba išjunkite Skrydžio Režimą. 2. Pasirinkite Valdikliai->Keisti Rankena/Kad pagrindiniame puslapyje, kad priimančiosios ieško "Bluetooth" prietaiso statusą. (operacijos nereikia ši operacija) 3. Pastaba: jei kompiuteris yra sunku suderinti rankena, gali būti host jungtis per daug "Bluetooth" prietaisus, reikia pašalinti rankiniu būdu "Bluetooth" informacija (Sistemos nustatymai->Valdikliai ir Jutikliai->Atsijungti Valdytojai); Rankena Porą Kompiuterio: 1. Rankena išjungti valstybės, laikykite nuspaudę TIPAS USB šalia mažų mygtuką 5 sekundes į kodą, 4 LED yra greitas, šviesos, vandens kanalo valstybės, nurodant žibintas sujungtas sėkmingaiatitinkamą dega.Jungiklis Pro Belaidžio ryšio Valdiklis, Skirtas Nintend Jungiklis Gamepad Už Nintend Jungiklis Konsolės Manipuliatorių palaikančių NFC/Wake Up/Judesio Jutiklis

Pastaba: Tai yra Jungiklis Pro Valdiklio, kuris palaiko NFC, Pabusti, Judesio Jutiklį ir taip pat su Logotipu.

Jei jums reikia patikrinti realias nuotraukas, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

Ačiū.

Žanras: Belaidis "Bluetooth" ryšys.Su vibracijos funkcija.Su ekrano ir kryptis.Jei nėra sinchronizavimo 2.5 minučių, jis automatiškai miego.Jei "Bluetooth" ryšys yra sėkmingas, atitinkamo kanalo rodo, kad LED yra visada šviesus (Jungiklis priimančiosios paskirstymas). 2. Tvarkyti iš Naujo Porą Host: Kai rankena yra išjungti, paspauskite bet kurį klavišą, kad pabusti rankena.Kai ji atsibudo, ji bus automatiškai prisijungti prie atitikimo šeimininko.Jei 10 sekundžių nepavyks, jis bus automatiškai miego.Kai rankena yra prijungtas sėkmingai, 5min ne veikia, ir ji bus eiti miegoti narė automatiškai.Priimančiosios langas užsidaro ir rankena yra neveikiantis.Žemos Įtampos Signalas: Jeigu ličio baterijos įtampa yra mažesnė nei 3.55 V ± 0.1 V, srovė kanalo lempos "flash" eilutę įtampa yra žema.Jeigu ličio baterijos įtampa yra mažesnė nei 3.45 V ± 0.1 V, tai automatiškai miego.Pastaba: Prašome leisti 1-3mm skiriasi dėl rankinis matavimas.Dėl skirtingų ekrano ir įvairių apšvietimo, nuotraukoje negali parodyti tikrąjį spalva elementą.Ačiū už jūsų supratimą.Pakuotėje: 1 x Belaidis "Bluetooth" Gamepad 1 x Krovimo Kabelis Produktų Ekranas:

Veiksmai pora valdiklį konsolę:

1. Pirmiausia eikite į "Sistemos nustatymus" puslapyje pagal žaidimo pasirinkimas.

2. Rasti opition "Valdikliai ir Jutikliai"

3. Parinktis "Valdikliai ir Jutikliai," eikite į "atsijungti valdytojai", pamatysite simbolį × .Paspauskite ir palaikykite × mygtuką, norėdami išjungti visus daviklius, bet nesijaudinkite, davikliai, kai prijungtas dabar bus ne būti suporuoti.

4. Grįžti į pagrindinį puslapį, rasti nustatymo "Kontrolieriai", į "Kontrolieriai" parinktį eiti į "Keisti Rankena/Įsakymas" variantas.pamatysite ekrane, pavyzdžiui,.

5. Tada mes galime pradėti prijungti Pro Valdytojas.

6. Paspauskite ir palaikykite "SYNC " Mygtuką" ,pažymėtas raudonas apskritimas bent 4 cec.

7. Paspauskite home mygtuką kelis kartus, jums turėtų būti suteikta galimybė prisijungti Pro kontrolierius prie kompiuterio.patinka.

8. Jei jūs vis dar turite problemų, prijungimas prie valdiklio, prašome susisiekti su mumis.

Žymos: flydigi wasp bt, kortele nfc, pereiti džiaugsmo con imti su šlapia danga, gamepad jungiklis, įtampa controle jungiklis, džiaugsmas con nintendo jungiklis, NINTENDO JUNGIKLIS, Kontrolės, pereiti nintendo jungiklis nr pro, žaidimas nintendo jungiklis.

Sąsajos Tipas "Bluetooth"
Suderinamos Prekės/Modelis Nintendo
Amiibo / NFC Skaitytuvas Taip
Kroviklis laikas Apie 2 valandų
logotipas Taip
Naudojant laikas Apie 22 valandų
Modelio Numeris NS
Pakuotė Taip
Judesio Kontrolės / Judesio Jutiklis / Gyro Taip
Baterija pastatytas ličio polimero baterija
Nintendo Modelis NINTENDO JUNGIKLIS
Prekės Pavadinimas CDIY
Tipas Gamepads

Parašyti atsiliepimą

Jungiklis Pro Belaidžio ryšio Valdiklis, Skirtas Nintend Jungiklis Gamepad Už Nintend Jungiklis Konsolės Manipuliatorių palaikančių NFC/Wake Up/Judesio Jutiklis

Papildoma informacija

Kaina:€38.40

Kategorija:Vaizdo Žaidimai

SKU: g5562

Atsiliepimai: