Funkcijos: 1. Belaidžiu Ryšiu Prijungtas prie spausdintuvo "Bluetooth", galite spausdinti bet kada ir bet kur, 2. Spausdinti tai, Ką Jūs Norite, kad Jis gali spausdinti nuotraukas, memorandumas ir įrašus, programa siūlo įvairių šriftų ir temos, daro savo foto stilingas 3. Įrašykite Savo Gyvenime, galite įrašyti dekoracijos matote, pratimai tu, darbo grafikus, jo ar jos saldus žodžius ir padaryti visiems gražių akimirkų, nuolatinė bet kur, bet kuriuo metu 4. Aplinkos terminio spausdinimo technologijų ir aukštos kokybės spausdinimo galvutė, terminio popieriaus vietoj rašalo, tyliau, greičiau ir efektyviau energiją vartojančių 5. Mini Dydžio Teka ir grakštus modelis su ergonomiškas dizainas ir puiki rankena lengva ranka atsižvelgiant, mažas ir lengvas korpusas, lengva nešiotis.Programos Atsisiuntimas 1. Galite atsisiųsti Nemokamą PROGRAMĖLĘ iš "Google " ieškoti" Peripage" jūsų KOMPIUTERYJE ar Mobiliajame telefone.

Žymos: portabl spausdintuvą, mini spausdintuvą, "android" pos terminalas, popieriaus phomemo, baku, fladbed fleksografinę mašina, rašalo lazerinis spausdintuvas, inkless kišenėje spausdintuvą, "android" pda spausdintuvą, laive pcb.

Medžiagos Tipas terminio popieriaus
Tipas lazerinis
Dot Matrix Printer Tipas Bilietų spausdintuvai
Sąsajos Tipas "Bluetooth"
Popieriaus Tiekimo Režimas Roll Pašarų
Dvipusis Spausdinimas No
Vidinė Atmintis NĖRA
Spausdinimo Greitis 40ppm
Naudoti Foto Spausdintuvas
Po pardavimo Paslaugos Parduotuvė Trys Garantijos
Maksimalus Popieriaus Dydis A0
Prašymas Namų Naudojimui
Maks. Rezoliucija 203dpi
Įtampa 100-240V
Palaiko Tinklo Spausdinti Belaidžio
Stilius Juoda ir Balta
Svoris 1.5kg
Prekės Pavadinimas JEPOD
Pradžios Data 2015 m.

Parašyti atsiliepimą

PeriPage Nešiojamų Šilumos "Bluetooth" Spausdintuvą Mini Foto Nuotraukų Spausdintuvas, Skirtas Mobiliesiems Android "" iOS " Telefonas 58mm Kišenėje Mašina

Papildoma informacija

Kaina:€8.82

SKU: g17785

Atsiliepimai: