iXPAND FLASH DRIVE EITI

Prekės INFORMACIJA Turimi pajėgumai: 128 GB ir 256 GB Veiklos/greitis: Perdavimo greitis iki 90MB/s, rašymo greitis mažesnis Matmenys: 0.49" * 0.47" * 2.08" (12.5 mm *12 mm * 53.00 mm) Darbinė temperatūra: 32° - 113° F (0° – 45° C) Saugojimo temperatūra: 50° - 158° F (Nuo -10° – 70° C) Suderinamumas: USB 3.0 (atgal suderinama su USB 2.0) Apytikslis Naudingasis Talpa: 16 GB=apytiksliai 14GB~14.6 GB, 32 GB=apytiksliai 28GB~30GB 64GB=apytiksliai 58GB~60GB 128GB=apytiksliai 115GB~118GB 256 GB=apytiksliai 230GB~236GB

ATSKLEIDIMAS

* 1GB=1,000,000,000 baitai.Realių vartotojų saugojimo mažiau. 1. iPhone 5, iPhone 5c, "iPhone 5s", "iPhone 6", "iPhone 6 Plius, iPhone 6s, iPhone 6s Plius, iPhone, SE, iPhone, 7, "iPhone" 7 Plius", "iPhone" 8, "iPhone" 8 Plius", "iPhone " X", "iPhone Xs, iPhone Xs Max, "iPhone " XR", "iPad Air, iPad mini, iPad 4, iPad Pro", "iPad" su "Retina" ekranu, "iPod 5 Kartos ir naujesnių; iXpand Ratai app" ir " iOS " 10.0.2 arba didesnis reikalingas. 2. iXpand Ratai app reikia.Galima atsisiųsti iš App Store.iOS 10.0.2 arba didesnis reikalingas.Nustatyti automatinį atsarginių kopijų per programos nustatymus. 3. Slaptažodžio apsauga yra palaikoma " iOS " 10.0.2 ir aukščiau, Mac OS X v10.8 ir didesnis, "Windows® 7", "Windows 8" ir "Windows" 10. 4. Galima atsisiųsti iš App Store.iOS 10.0.2 arba didesnis reikalingas.Terminai ir sąlygos galioja. 5. Vaizdo pirmieji įrašai apie vidaus iPhone saugojimo prieš automatiškai juda į iXpand Ratai

LENGVAI ATLAISVINTI VIETOS SAVO "IPHONE" *1

Reikia daugiau vietos savo "iPhone"? *1 iXpand Flash Drive " Go " yra paprastas būdas atlaisvinti vietos atmintyje.Išlaikyti savo prisiminimus saugus tiesiog prijungti diską, automatiškai kurti atsargines savo nuotraukas, vaizdo įrašus bei kontaktus. *2 Kai failai yra iXpand Ratai, galite naudoti high-speed "USB 3.0" jungtis, skirta greitai perkelti juos į savo kompiuterį.Jūs taip pat galite apsaugoti slaptažodžiu savo failus, keliuose įrenginiuose, išlaikyti juos privačiai.3 Ir dvejopos paskirties pasukamasis mechanizmas apsaugo jungtys ir funkcijos paketų prižiūrėtojų raktinę skylę, kad galėtų savo automobiliu kelyje.

ATLAISVINTI VIETOS SAVO "IPHONE" *1

Iš vietos ant jūsų iPhone?Tiesiog prijunkite iXpand™ "Flash" Atmintinę Eiti ir lengvai perkelti failus iš savo "iPhone", išlaisvinant vertingą erdvę.Taigi, jums gali prireikti daugiau selfies, žaisti daugiau žaidimų, žiūrėti daugiau vaizdo, ar kas nors darote su savo "iPhone".

AUTOMATIŠKAI KURTI ATSARGINES NUOTRAUKAS IR VAIZDO ĮRAŠUS *2

Jūsų "iPhone" turi kai kurie iš jūsų labiausiai branginamų atsiminimai.Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti iXpand Flash Drive Eiti ir ji automatiškai sukuria savo naujausią nuotraukų, vaizdo įrašų ir adresatų informaciją jums.Taigi galite būti tikri, kad, net jei jūs prarasite savo telefono, jūs turite prisiminimus, kurie svarbiausi.

ŠAUDYTI VAIZDO ĮRAŠUS TIESIOGIAI Į DISKO *5

Vaizdo įrašai užima per daug vietos?Su iXpand Flash Drive, Eikite galite įrašyti į dešinę ant ratai, išlaikyti tų atmintis-sunkiųjų failus pradėti vertingą erdvę ant jūsų iPhone.

GREITAI PERKELTI TURINĮ Į SAVO KOMPIUTERIO

Atsisveikinti su elektroniniu paštu, nuotraukų tarp prietaisų.Kai failai yra jūsų iXpand Flash Drive Eiti, galite naudoti didelės spartos USB 3.0 jungtį, perkelti juos į savo kompiuterį.

SLAPTAŽODŽIU APSAUGOTI SAVO FAILUS, *3

Norite, kad jūsų failai privačių kai jūs pasidalinti savo automobiliu?Naudoti iXpand™ app "norėdami slaptažodžiu apsaugoti savo failus ir nuotraukas, visoje iPhone, PC ir" Mac " kompiuteriams.

DVEJOPOS PASKIRTIES PASUKAMASIS MECHANIZMAS SU PAKETŲ PRIŽIŪRĖTOJŲ RAKTINĘ SKYLĘ

Į iXpand™ "Flash" Atmintinę Go yra pasukama dizainas, kuris gina savo jungtys, kai jis nešioja jūsų krepšyje ar kišenėje, o paketų prižiūrėtojų raktinę anga leidžia lengvai pridėti savo paketų prižiūrėtojų raktinę.Todėl visada patogu, jei reikia atlaisvinti vietos kai esi išvykęs.

iXpand MOBILE APP

Galima iš " App Store, iXpand Ratai programa leidžia lengvai tvarkyti savo nuotraukas ir vaizdo įrašus, taip pat leidžia jums stebėti populiarių video formatų 3 tiesiogiai iš įrenginio.

DUK

iXpand Mini Firmware Update Įrankis, skirtas PC

SanDisk aktyviai ir reguliariai atnaujina galimybes, funkcionalumas ir patikimumas Firmware.Už optimalų patirtį su savo iXpand Mini, SanDisk rekomenduoja jums atnaujinti savo Firmware su kiekviena nauja versija.Tai greita, paprasta ir nemokama!

Mano iXpand flash drive yra neaptinkama savo " iOS " įrenginį.Ką daryti?

Į iXpand produktų linija, būtina naudoti iXpand app norint dirbti su " iOS " įrenginio.Jei nesate įdiegę iXpand App, prašome apsilankyti "App store" ir įdiegti reikiamą programą.

Atsarginę kopiją ir Atkurti failus naudojant app iXpand Flash Drive

Atsarginių kopijų kūrimo ir Atkūrimo pasirinkimas iš pagrindinis ekranas leis jums atlikti keletą užduočių.Spauskite ant "atsarginę kopiją ir Atkurti" variantas iš Pradinio ekrano.Jums bus pateiktas ekraną su tokia galimybė: 1. Atsargai ir Atkūrimas Nuotraukų Biblioteką iXpand Flash Drive 2. Atsargai ir Atkūrimas nuotraukos iš Socialinės Žiniasklaidos sąskaitas iXpand Flash Drive 3. Atsargai Ir Atkūrimas Kontaktai

iXpand Mini ir iXpand Drive taikymas

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, "iPhone" X "iPhone" 8, "iPhone" 8 Plius", "iPhone" 7, "iPhone" 7 Plius, iPhone, SE, iPhone 6", "iPhone 6 Plus", "iPhone 5", " iPad Air, iPad mini, iPad 4, iPad Pro 12.9 ", "iPad" Pro 9.7" iPad " su "Retina" ekranu, "iPod® 5-os kartos ir naujesnių, su "Lightning" jungtimi ir " iOS 8.2+

Žymos: bedame, ios pendrive 256 gb, SanDisk, antspaudas usb flash drive, oficiali parduotuvė sandisk, 1t usb, lonati usb raktas, kuvo memory stick, usb stick, sandisk usb.

Stilius Stick
Prekės Pavadinimas SanDisk
Sąsajos Tipas USB 3.0
Šifravimas Taip
Matmenys 12.5 * 12 * 53.00 mm
Produkto Tipas Flash Diskas
Pakuotė Taip
Patekimo į rinką laikas 2018 Metai
Medžiaga Metalo
Modelio Numeris SDIX60N-128G-3.0
Produkto Svoris 7.2 g

Parašyti atsiliepimą

2019 NAUJOS sandisk pen ratai 256 gb 128gb ixpand eiti usb "flash" atmintinę "iphone" memoria pendrive usb 3.0 atminties kortelė

Papildoma informacija

Kaina:€39.38

SKU: g17076

Atsiliepimai: