Aprašymas:

Išlaikyti jūsų augintinio letenėlės sausas ir švarus, kad išvengti jūsų augintinio dirvožemio jūsų grindų.Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos PP su jokio kvapo.Lengva valyti ir plauti.Puikus savininkai, kurie dirba ilgas valandas.Matmenys: 26.5"x18"x1.6". 【Lengva Valyti】Valymo šį pet vonios kilimėlis yra greitai ir lengvai, tiesiog padėkite jį po vandeniu ir skalaukite juo, jis bus valymo greičiau. 【Laikyti Letenas Sausas】Tualetą gaus tiesiogiai į tualetą pad laikiklio, kad jūsų augintinio letenėlės sausas ir švarus.Norėdami išvengti jūsų augintinio dirvožemio jūsų grindų. 【Pet Mokymo】Puikus savininkai, kurie dirba ilgas valandas, arba gyvena butuose, kurie nori mokyti savo augintinį į tualetą ant vienos konkrečios vietos. 【Medžiagos】Koreyosh Augintinių Patalpoje Tualetas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos PP su jokio kvapo. 【Išsamiai】Matmenys: 26.5"x18"x1.6".

Žymos: stabdžių augintiniai, maisto marškinėliai, naminių kačių tualetu, ryšiai augintiniai, šuns tualetą trinkelėmis turėtojas, šuo didelis dėklas, pet products tualetu, vonios ju, šuo suppli, šuo tualetas.

Medžiaga PP
Modelio Numeris KM3571
Tipas Šunys
spalva Rožinė
Yra Protingas Prietaisas No
Elemento Tipas Mokymo Padas
Dydis 26.5x18x1.6in
Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

Pet Mokymo Trinkelėmis Didelio Dydžio Šunų Mokymo Tualeto Patalpų Pamišęs Dėklas Didelio Šuns Tualetą Pet Pad Laikiklio 26.5"x18"x1.6"

Papildoma informacija

Kaina:€22.18

Kategorija:kita

SKU: g4487

Atsiliepimai: