Produkto Pavadinimas: Naujas Skaitmeninis LCD Automatinė Žuvų Akvariumas Finansuojančiojo Žuvų Bakas Laikas Maistu Šerti Prietaisas Automatiškai Tiektuvą, Skirtą Žuvų, Krevečių Vėžlys

Įsivaizduokite, kad jūs ketinate dirbti, apsipirkti, keliauti ir pan.Ką jūs darote su savo mylimą žuvų akvariumas?Mes tikrai negali pasiimti su savimi, kad ir kur mes einame.Tuo tarpu, mes neturime širdies palikti juos lonly namuose.Šią prekę galite lengvai savo gyvenimą.Nuo šiol, jūsų žuvys gali mėgautis didelės priežiūros ir meilės namuose whever jums yra.

Specifikacija:

Modelis: Automatinė Žuvų Akvariumas Finansuojančiojo

Maitinimas: 2vnt AAA Baterijos (Dėmesio: ne komplekte)

Dydis: Apie 11.5x7x10.5cm

Maitinimosi Režimas: "Auto", Kartą ar du kartus šerti per 1 dieną.

"Vadovas", paspauskite vieną kartą, pašarų kartą.

Paketas apima:

1X Plastiko Aikštėje Finansuojančiojo

ARBA 1X Automatinė Žuvų Tiektuvas (Baterijos neįtrauktos)

ARBA 1X Automatinė Žuvų Tiektuvą ir 1X Plastiko Aikštėje Finansuojančiojo

Ypatybė:

1, Mūsų automatinis tiektuvas gali padėti jums maitinti savo žuvų akvariumas bakas, kai jūs ketinate dirbti ar keliauti, praktiška naudoti.

2, Labai lengva įdiegti (Fix varžtą arba klijuoti ), Paprasta naudoti, lengva pildyti maisto į lauką, lengva valyti.

3, Jis yra valdomas 2vnt AAA baterijos(neįtraukta), mažas energijos suvartojimas, ir kai baterijas galima pakeisti, labai patogu.

4 galia šėrimo maisto produktai gali būti koreguojama, nustačius jungiklį į maisto konteinerį lauke.

"Vadove" ir "Auto" Mygtuką:

"Vadove": Maitinti rankiniu būdu, paspauskite vieną kartą, ji bus pašarų kartą iš karto.

"Auto": Šėrimo automatiškai, paspauskite "Auto", kai, atsižvelgiant pavadintas 24h bus, tai reiškia, kad maitinti pradėti iš karto, kai ir iš naujo paleisti po 24hs; Paspauskite "Auto" vieną kartą, atsižvelgiant pavadintas 12h bus, tai reiškia, kad šėrimas prasideda tuojau pat, kai ir iš naujo paleisti po 12hs.Paspauskite "Auto" vėl, ir abu žibintai bus išjungti automatinio šėrimo funkcija sustoja.

Naudojimas:

Kilimo maisto langelį maisto pildymo ir tada nustatykite jungiklį iki maisto į burną mažiausias.Pylimo apie 30 g maisto produktus į indą ir nustatyti jį atgal ant prietaiso.Ir tada reguliuokite maisto burną poreikius.

Svarbi Pastaba:

1, Aukšti reikalavimai dėl spalvos ar kita funkcija pirkėjai, prašome žinoti.Vaizdai gali būti nerodomas faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

2, Prašome atidžiai peržiūrėti produkto dydį.Dydis gali būti šiek tiek dirbtinis matavimo paklaida, prašome suprasti.

Žymos: pašarų krevečių, žuvų maistas., džiovinti maisto akvariumas, žuvų maisto tiektuvai, finansuojantysis, auto šuo finansuojančiojo, aparatas maisto, mašina akvariumas, ciklidų akvariumas, krevečių bakas.

Tomas Kita
Medžiaga Plastikiniai
Pavarų skaičius 2
Maksimali Galia Kita
LCD Ekranas Taip
Kilmės KN(Kilmės)
Įtampa Other
Min Galia Kita

Parašyti atsiliepimą

Naujas Skaitmeninis LCD Automatinė Žuvų Akvariumas Finansuojančiojo Žuvų Bakas Laikas Maistu Šerti Prietaisas Automatiškai Tiektuvą, Skirtą Žuvų, Krevečių Vėžlys

Papildoma informacija

Kaina:€9.71

Kategorija:kita

SKU: g17695

Atsiliepimai: