Gamintojas:LAGUNAMOON

Tipas:Eterinis Aliejus

LTS:Netaikoma

Sub-Tipas:Eteriniai Aliejai

Kvapas:Levandų

Spalva:Skaidrus

Tūris:150ml

Nauda skleisti eteriniai aliejai:

1.Išvalo orą nuo dulkių ir bakterijų

2.Atidaro airways

3.Veikia nuotaiką

4.Lengvai absorbuojamas organizme

Kaip Geriausia Naudoti Šie Aliejai:

Yra daug būdų, kaip naudoti mūsų Eteriniai Aliejai, čia yra tik keletas...

Mazuto Degiklių - Vienas iš populiariausių būdų yra naudojant juos su naftos degiklis.Įlašinus kelis lašus į savo naftos degiklis bus sukurti ilgalaikę gražus aromatas, taip pat galite maišyti aliejų sukurti savo kvapą.

Vonia - Pridėti kelis lašus mūsų aliejai į vonią sukuria dangaus, natūralus ir grynas aromatas, ir yra įrodyta, kad būti labai veiksmingas būdas gauti labiausiai mūsų eterinių aliejų.

Masažas - Mūsų aliejus yra stiprus, todėl nereikia naudoti juos tiesiai ant jūsų odos.Įlašinus kelis lašus į vežėjas aliejaus (pavyzdžiui, vynuogių sėklų aliejus), tada įtrinkite jį į savo kaktos, delnus, kaklą, nugaros, pėdų ar kitų susijusių sričių dirbti stebuklai.

Todėl savo - Daugelis jūsų, kaip sukurti savo muilas, žvakės ir grožio produktai, ir šie aliejai yra puikus, kad.Jie yra gydymo grynas, natūralus, tyras ir visi rankų darbo jungtinėje KARALYSTĖJE, todėl jie idealiai tinka jums kūrybingų sielų, iš ten, kurie padaryti savo produktus.

Kiti - Kitų populiarių būdų, kaip be aukščiau apima, difuzoriai, ant savo pagalvės naktį, meditacija, automobilių oro gaivikliai ir garo / sauna.

Žymos: aromaterapinis eterinio aliejaus, levandų eterinis aliejus difuzoriaus 100ml, naftos drėkintuvas difuzoriai, eterinis aliejus lagunamoon, esential aliejus difuzoriaus drėkintuvas, stiprus levandų eterinis aliejus, aromaterapija difuzinis, cyperus aliejus, natūralūs eteriniai aliejai aromatas, sveikatos aliejus.

kvapas Levanda
Kilmės CNOrigin
spalva Aišku
Sub-Type Eteriniai Aliejai
LTS Netaikoma
Vienetų skaičius Vienas Vienetas
Tomas 150ml
Eterinis Aliejus Tipas Grynas Eterinis Aliejus
Prekės ženklas lagunamoon
Prekės Pavadinimas lagunamoon
Tipas Eterinis Aliejus

Parašyti atsiliepimą

LAGUNAMOON Levandų eterinis Aliejus 150ml Vandenyje tirpus Difuzorius 100 Grynas Ir Natūralus Aromaterapija Kvepalų Aliejaus

Papildoma informacija

Kaina:€21.57

Kategorija:kita

SKU: g18270

Atsiliepimai: