Aukščiausios sensitivityRF klaidą detektorius Akustinis ekranas+ Objektyvas Finder + Laser-assisted kryptimi nuoroda VS-L7P

Aprašymas:

VS-7LP yra naujausias ir aukščiausios kokybės RF klaidą detektorių.Jis gali būti naudojamas siekiant aptikti ir rasti paslėptus siųstuvus (klaidas) jūsų namuose, biure ar automobilyje ir taip pat belaidis spy fotoaparatai, mobilieji telefonai ir kitų radijo dažnio įrenginiai.

VS-7LPperforms profesionali RF valyti jūsų patalpose.Sukurta su naujausiais mikroschema atsakomųjų priemonių technologijų, tai yra veiklos-nuo 50 MHz-6.0 GHz.Tai state-of-the-art vienetas turi funkcijų, kurios paprastai rezervuota didesni brangiau vienetų.

Savybės:

1. Jautrumo nustatymas / trikdžius (fono triukšmo) panaikinimo;

2. Galėtų rasti (rasti) signalo šaltinis;

3. Apie akustinis ekranas;

4. Senkančios baterijos perspėjimą;

5. Padeda lazerinio žymiklio valdymo krypties indikacija;

6. Objektyvo ieškiklyje atskleidė visas fotoaparato lęšius;

Galia

Ni-MH 7.2 V baterija

Baterijos veikimo trukmė

Nuolat už 2 dienų po visiškai nemokamai (laukimo režime)

Aptikti dažniai

50 MHz - 6.0 GHz

Matmenys

L 14 x W 8 x T 2,5 cm

Svoris

235g

Įspėjimas režimas 1

Garsinio signalo ir 10 Led

Įspėjamojo 2

Akustinis ekranas per garsiakalbį (arba per ausines) ir 10 Led

Įspėjimas režimas 3

Vibracijos ir 10 Led

Įspėjimas:

Naudoti šį įrenginį kaip pagalbinė, papildoma pagalba arba pagalba, siekiant išvengti keliamos rizikos paslėptų kamerų, mobiliųjų telefonų arba kitų belaidžių įrenginių.Šiame prietaise negalima atlikti visus priežiūros.Vykdant šią Radijo dažnių (RD) trikdymo normų, produktas turės įtakos aplinkybė, naudojimo.Gamintojas ir rinkodaros grupės " neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius nuostolius ar žalą gedimo ar netinkamo naudojimo.

Objektyvo Ieškiklyje Belaidžio Ryšio Signalų Detektorius Akustinis Ekranas/Žemas Baterijos Perspėjimas

Aprašymas:

L į 7LP modelis reiškia, kad LAZERIO lempa.Akumuliatoriaus naudojimo laikas yra tas pats, kaip, kad 8 serija.LED anksčiau silpnas rodiklis.Kai nėra galios, raudonos šviesos bus.Silpnos baterijos indikatorius rodo sausas baterija ir nėra silpna nuoroda.Nėra daug, kainos skirtumas lazeriu, LAZERIO lempa.Jei jūs ieškote detektorius, skirtas klaida, mes rekomenduojame šį vieną, kuris yra taip pat reaguoja į fotoaparatą, nes iš platesnės juostos.Bendra visiems gali aptikti 50MHz-6G dažnių belaidžio ryšio prietaisų, taip pat ir belaidžiai fotoaparatai, bevielis klaidas, GSM blakės, "Bluetooth" belaidžio tinklo belaidžio walkie-talkies, ir t.t.Skirtumas yra tas, 8L yra vienintelis prietaisas rinkoje, kuri rodo jautrumas skaitmenine forma.Vienintelis detektorius su automatinio atkūrimo pasaulio aptikimo atskaitos taškas parduoda iki 8L.Į 7L serija turi papildomą balso pranešimas funkcija.

Akustinis Ekranas Belaidžio Ryšio Signalų Detektorius./Lazerio Nukreipta Kryptimi Nuoroda Detektorius

Aprašymas:

7LP priduria, LAZERINIO NUTAIKYMO funkcija, RF klaidą detektorių.paslėptus siųstuvus (klaidas), belaidis spy fotoaparatai, mobilieji telefonai ir kitų radijo dažnio įrenginiai.Ši funkcija su balso transliacijos ir OBJEKTYVO Ieškiklyje Atskleidė Visas Fotoaparato Lęšius, jautrumo nustatymas ir Triukšmo sumažinimas, vietos nustatymo signalo šaltinis BAV.B reiškia, kad BB garsas, reiškia, kad balso transliacijos, V reiškia vibracijos.Taip pat turi mažą bateriją priminimo funkciją.Jei jums reikia signalo detektorius, skirtas klaida, mes rekomenduojame šį detektorių jums.

Siulomos Pareigos:

1. Apie Akustinis Ekranas

Akustinis ekranas bus paveiktos, aplinkos triukšmo kaimynas dažniai.Jei tie triukšmai yra stipresnis nei garso signalo stiprumą, šnypštimo, bus garsiau, nei akustinis ekranas.

LED indikacija Akustinis ekranas skiriasi nuo B (pyp) ir V (vibracija).Akustinis ekranas bus skirtis atsižvelgiant į aplinką, todėl prašome nuolat paieška jautrumo imtuvas geriau akustinis ekranas.

Pagal Akustinis ekranas, ji negali rasti (rasti) signalo šaltinis.Funkciją įjungti B (pyp) galima nustatyti signalo šaltinio lengviau.

2. Žemas Baterijos Perspėjimas

Kai įjungti šį prietaisą, jei labai teisę LED šviečia raudonai, tai reiškia, įmontuota įkraunama baterija, eina žemyn.Prašome įkrauti akumuliatorių.

3. Padeda Lazerio Nukreipta Kryptimi Nuoroda

Papildoma, VS-7LP yra įrengta lazerinė rodyklė pagalbos surasti signalo šaltinį.Kai aptinka signalo bangos, lazerinė rodyklė bus įsižiebti, kad tikslas galimų.Mažesnis jautrumas palaipsniui, vartotojas gali kreiptis ir nustatyti signalo vietą.

4. Objektyvo Ieškiklyje Atskleidė Visas Fotoaparato Objektyvai

1) Pritvirtinkite Objektyvo ieškiklyje dėl VS-7LP, įdėdami jungiamas į 2 lizdus kairėje apačioje VS-7LP, su kuriomis susiduria 8 itin ryškus šviesos pusėje.Pastaba: Objektyvo ieškiklyje neveiks, jei įterpimo klaidingą pusę. (Žr. nuotraukų.)

2) Nuspauskite įjungimo / Išjungimo jungiklis Objektyvo ieškiklyje, 8 itin ryškios šviesos pradeda blyksėti.Taškas šviesos spindulį į įtariamo zonoje ir nuskaitymo lėtai patikrinti atspindys apšviestas šviesos.

3)Atrodo per vaizdo ieškiklį, tai yra daugiau lengvai nustatyti vaizdo kameros lęšis.Šio objektyvo ieškiklyje, taip pat gali atskleisti paslėptą bevielio kameros net išjungus fotoaparatą.

5. A, bijau, Baterijos

1) Kai labai teisę raudonas LED įsižiebia, tai reiškia, baterija veikia žemyn.Prijunkite impulsinis maitinimo adapteris toliau aptikti ir įkrauti bateriją tuo pačiu metu.

2) Kai baterija veikia žemyn, Jei jungiklis yra saugomi ne "apie", baterija bus per atleistas ir bus sugadinti akumuliatorių.Prašome nustatykite on/off Jungiklį į "off" ir prijunkite maitinimo adapteris krauti šio vieneto, tai užtruks apie 8 valandas visiškai nemokamai.

Žymos: concox gps tracker, mini gp, gsm trekerio, 3g gps tracker, coban, concox, tracker vehicl, gps gsm, automobilių gp, gps telefonas tracker.

Svoris 235g;
Modelio Numeris VSL7P02
Prekės Pavadinimas jammpro
Aptikti Dažniai 50MHz-6.0 GHz;
Įspėjimas Mode3 Vibracijos ir 10LEDs.
Įspėjimas Mode2 Akustinis ekranas per garsiakalbį (arba per ausines) ir 10LEDs.
Galia Ni-MH 7.2 V Baterijos;
Baterijos Veikimo Trukmė Nuolat už 2 dienų po visiškai nemokamai (budėjimo režimas);
Matmenys L14*W8*T2.5cm;
Įspėjimas Režimas 1 Garsinis signalas ir 10LEDs.

Parašyti atsiliepimą

Akustinis Ekranas Per Garsiakalbį Ir 10LEDs GPS Tracker Detektorius Su Nešiojamų Dydis L14*W8*T2.5cm

Papildoma informacija

Kaina:€272.67

Kategorija:kita

SKU: g4450

Atsiliepimai: