Kulka Taškų:

1、Naudojami siekiant apsaugoti vertingus augalus nuo prapūtimo balandžiai ar siekiant užkirsti kelią ar kovoti su laukinių invazijų miesto aplinkoje.

2、Mūsų paukščių užskaitos padeda jums apsaugoti jūsų sodo apsaugo paukščius nuo valgymo jūsų augalija ir vaisiniai augalai,uogos,gėlės .

3、nepakenks jūsų paukščiai, paukščių užskaitos kaip lauko padengti, pavyzdžiui, tvora, paukščių įrodymas barjeras yra laukinės gamtos draugiškas, skirtingai nei cheminių repelentas purškalas.

4、Tai minkšta, lengva nustatyti, paketas ir sumažinti dydis. 4Can būti sumažintas dydis be fraying, kad tiktų kelis sodas tikslais.Gali būti naudojamas su sodo tvoros, tvoros ekrano, arba kaip laikina priemonė.

5、Jis yra labai stiprus, kad jis gali trukti iki dviejų dešimtmečių.

Savybės:

1. Naudojamas siekiant apsaugoti vertingus augalus nuo prapūtimo balandžiai ar siekiant užkirsti kelią ar kovoti su laukinių invazijų miesto aplinkoje.

2. Mūsų paukščių užskaitos padeda jums apsaugoti jūsų sodo apsaugo paukščius nuo valgymo jūsų augalija ir vaisiniai augalai, uogos, gėlės.

3. Nepakenks jūsų paukščiai , paukščių užskaitos kaip lauko padengti, pavyzdžiui, tvora, paukščių įrodymas barjeras yra laukinės gamtos draugiškas, skirtingai nei cheminių repelentas purškalas.

4. Ji minkšta, lengva nustatyti, paketas ir sumažinti dydis.Gali būti sumažinti iki dydžio, be fraying, kad tiktų kelis sodas tikslais.Gali būti naudojamas su sodo tvoros, tvoros ekrano, arba kaip laikina priemonė.

5. Labai Stiprus gali trukti iki dviejų dešimtmečių.

Specifikacija:

Kvadratinėmis Dydis: apie 50MM/skirti 1,96"

Medžiaga: Šiurkščiavilnių nailonas

Stabdymo Jėga: 14KG

Bus Nesugeria Vandens

Bus Ne Puvinio Saulės

Platus: 5M

Pakuotės įskaičiuota:

1 x Užskaitos

Žymos: kovos su paukščių ju, grynieji augalų, nėriniai nailono akių, dėl daigų puodą, figų medžio sėklos, kenkėjų atmesti, paukščių atstumti, paukštį sugauti neto, laukinių paukščių lesyklėlę, lango tinklinio akių.

Stabdymo Jėga 14kg
Aikštėje Akies Dydis apie 50mm
Medžiaga Rupi nailonas
platus 5m

Parašyti atsiliepimą

5M Stipriu Anti Paukščių Užskaitos Daugkartinio naudojimo Sodo Daržovių Apsaugoti akis Augalų, vaismedžių žiedai, Kenkėjų Kontrolės

Papildoma informacija

Kaina:€8.66

Kategorija:kita

SKU: g366

Atsiliepimai: