1x9 20KM 155M 1310/1550nm 3.3 V 5V Singe-mode Vieno Pluošto SC A Pusė B Pusė 1*9 Dual Pluošto Klasės Optinio Pluošto Modulis

155Mbps 1310nm Vienos rūšies 0~20KM SC 3.3 V, 1x9 radijo stotelė

Savybės:

Plačiai Darbinė Temperatūra

MQW FP Struktūros ar DFB Lazeriu

Duplex SC arba FC jungtis

Bendrosios +5V arba +3.3 V, tiekimo ir ESTP ar LVPECL sąsaja

1 Klasės Lazerinis Saugos Reikalavimų Laikymosi

Banga Litavimo Proceso Suderinama

Visiškai Suderinamas Su ITU-T G. 957/8 Specifikaciją

Programos:

ATM

SONET/SDH/PDH

FDDI

Fast Ethernet

Funkcija aprašymas:

Pluošto optiniai siųstuvai-imtuvai siūlome paprastas , patogus būdas sąsaja PCB vieną ar multimode optinio pluošto kabelius.Daug veiklos versijų yra, kuris būtų visiškai suderinamas su

SONET/SDH standartus, OC-3, skirtas tiek laiko Pasiekti 1310nm

taip pat FDDI ir Skaidulų Kanalo specifikacijas.Visi moduliai atitinka I Klasės Lazerio Saugos

reikalavimai pagal tarptautinius IEC-825 standartus.

Į siųsti ir gauti funkcijos yra vienoje vienos-eilutės, 9-pin (1x9) paketas su

Duplex SC arba FC jungties sąsaja.Siųstuvas yra labai patikima 1310nm Lazeris ir vairuotojo grandinę, kuri konvertuoja Pseudo Spinduolis Kartu Logika(ESTP) duomenis, į šviesą.Į

imtuvas turi veiksmingą InGaAs/InP PIN fotodiodo konvertuoti šviesos signalo į

elektros srovė, kuri yra stiprinama ir regeneruotos į ESTP-suderinama duomenis.Į

transimpedance stiprintuvo IC yra vidinės AGC plataus dinaminio diapazono.Signalas Aptikti statusą produkcija

vėliava taip pat yra numatyta.

Ši radijo stotelė veikia nuo vieno +5V arba +3.3 V, maitinimas per veiklos

temperatūros diapazonas nuo 0°C iki 70°C. transiveris rinkinį sudaro arba laidaus plastiko

(Duplex SC) su juoda spalva ar metalo (FC ir SC) puikiai EPI ekranavimas.

Techniniai duomenys:

Absoliučioji Reitingai

Parametras Simbolis Min Max Vienetas

Maitinimo Įtampa VCC +4.5/+3.0 +6.0/+3.6 V

Darbinė Temperatūra 0-70 ℃

Rekomenduojama Eksploatavimo Sąlygos

Parametras Simbolis Min Max Vienetas

Maitinimo Įtampa VCC +4.75/+3.1 +5.25/+3.6 V

Žymos: Pluošto, konverteris oprico netlink, pluošto jungiklis, optinio pluošto jungiklis, Vario SFP, garbė, htb 3100, transiveris optinio pluošto, vienos rūšies pluošto, sfp.

Modelio Numeris 155M Pluošto Moudle
Atstumas 20km
Suderinamas "Huawei"
Jungties Tipas SC/APC
Elemento Ilgio 1m
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Produkto pavadinimas 1x9 SC BIDI
Prekės Pavadinimas sevenlayer

Parašyti atsiliepimą

155M Vieno pluošto SC jungtis bidi 20km 1*9 modulio, optinio radijo stotele už 100M media converter HTB-3100

Papildoma informacija

Kaina:€3.41

Kategorija:kita

SKU: g5262

Atsiliepimai: