Baktericidinį recirculator gali būti naudojamas dalyvaujant žmonėms ir gyvūnams!Ji yra skirta nukenksminimo oro administravimo, viešosios ir gamybinės patalpos.Tai yra aukštos talpa: 60 m3/val.tinka patalpoms: 3 kategorija (Rūmus, biurus ir kitas patalpas LPU). 4 kategorija (buitinių patalpų, pramoninių pastatų ir viešųjų pastatų, kurie ilgą laiką yra daug žmonių, tarp jų realizavimo rinkų, grožio salonų, manikiūro ir pedikiūro parduotuvių.Oro srautas per recirculator iki ventiliatoriaus yra veikiami ultravioletinių spindulių, kurie sunaikinti ligos mikroorganizmai.

Į recirculator yra universalus ir gali būti naudojamas tiek namie, tiek ir specialios sąlygos: dezinfekavimo ir butų, gamybos, medicinos ir kitose patalpose, dalyvaujant žmonės ((ne reikalaujama taikyti medicinos prietaisų įregistruotas valstybės registre medicinos produktų).

Rekomenduojamas kambario plotą: 80 +-20 m2

Žymos: hdd hp dl380 g4, hdd išorės 10, puodelis plastiko 500, ženklų krepšiai mergaitės, puodelis metalo yanao, ženklas bičių motinėlių, magnetoscope lg, lėkštutes, kempingas, puodelis pavadintas rufin.

Lempos galia 30 W
Tomas trinamos Oro 80 KTM/val
Skaičius lemputes 2.
Energijos suvartojimas 48 W
Siūloma srityje 80 +-20 m2
Kilmės RU(Kilmės)
Peržiūrėti rezultatus Universalus
Prekės Pavadinimas PROFMETSTIL
Įtampa (V) 220V

Parašyti atsiliepimą

Рециркулятор воздуха Эконом варианта ВОБ 2-15 эконом

Papildoma informacija

Kaina:€48.34

Kategorija:kita

SKU: g4377

Atsiliepimai: