Šis sąrašas yra 5 metrų rokoko apdaila.

Apdailos Plotis: 3/8 colių (0.9 cm)

♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎ ♥︎ Ačiū už sustojimo ir ne Niva Priedai.Tikiuosi, jums patinka mano straipsniai, ir rasti tai, ko jūs norite iš čia.Prašome nedvejodami susisiekite su manimi, jei turite kokių nors klausimų! ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎ ♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎ Apie NIVA "Shanghai Niva Trading Company Limited" yra didmeninės gamintojas, kuris buvo įkurtas 1990 metais.Įmonė specializuojasi projektuojant ir priėmimo stilingas priedai ir aukštos kokybės dekoratyvinis embellishment žaislai, dovanos, drabužiai ir kt.Niva didžiuojasi sukurti produktai ir atsargos, daugelis iš didžiausių mažmenininkų ir didmenininkų visame pasaulyje, įskaitant Italija, Prancūzija, Amerika, Britanija ir Japonija ir kt.Sveiki atvykę į Niva!Mes džiaugiamės, kad susitikti su jumis!

Žymos: gėlių apdaila, kablys meilės, rokoko stilius, gėlių spausdinti juostelės, gėlių juostelės, širdies visos, floristas juostelės, abėcėlė šaldytuvas magnetas, gėlių modelio juostelės, nėrinių juostelės.

Produkto Tipas Juostelės
Medžiaga Poliesterio / Nailono
Stilius Vieno Veido
Audinio Tipas Poliesteris
Technics NĖRA
Modelio Numeris Išsiuvinėti
modelis Gėlė
Plotis 3/8"

Parašyti atsiliepimą

2 Metrų Ombre Kepuraitė Formos, Spalvos Medvilniniai Rokoko Juostelės Apdaila|Dekoratyvinių Gėlių Juostelės|Iškarpos Medžiagos.|Dekoras|Amatai

Papildoma informacija

Kaina:€4.07

SKU: g17446

Atsiliepimai: