Yra jūsų metu

Minkštos pagalvėlės, kurios gali būti perkeltas iki tol, kol jums rasti patogiausią poziciją Minkšta ir kvėpuojanti pagalvėlės pasiūlyti puikių komfortą per ilgesnį klausymo sesijas.Pilnai reguliuojama šviesos juostos.Tik 195 g svorio, šie belaidžio lankelis, ausinės leis jums mėgautis savo tikrą muziką su viso komfortą.

Juos bet kur, kur jūs norite

Butas lankstymo dizainas, kad lengvai nešiotis kišenėje ar rankinėje.Ausines kartus iki galo ir pasukti į vidų, lengvai vežti juos į kišenę ar maišelį.Jums tereikia nusimesti juos ir pasiimti su savimi.Kompaktiškas ir lankstymo dizainas, lengvai transportas Tikrai sulankstomas ir kompaktiškas dizainas puikiai tinka keliaujant ir pareikšti savo muzika bet kur.

Geriausia patirtis

Integruotas mikrofonas su aido slopinimas dėl trapumą garso.Built-in echo-atšaukiu mikrofonas išlaiko aiškų garsą, kai norite kalbėti. 32 mm neodimio akustinių garsiakalbių.Aiškus garsas.Galinga boso. 32 mm neodimio akustinių garsiakalbių pasiūlyti aštrus ir galingas boso garsas.

Žymos: isk, i90000 pro, išorinio mikrofono 24, x2hr, dre, lcd ekrano aikštėje, 1more e1026bt, micro stebėti pc, b09, danga ausinių lankelis.

Kilmės KN(Kilmės)
Linijos Ilgis 1,5 M
Prekės Pavadinimas philips
Yra bevielis No
Stilius Ausis
Funkcija Bendra Ausinių

Parašyti atsiliepimą

Philips TAUH201 | Nešiojamieji lankelis ausines | Į Ausis su mikrofonu | Rankenėlė | Butas lankstymo dizainas | Akustinių garsiakalbių

Papildoma informacija

Kaina:€19.19

Kategorija:Ausinės & Ausines

SKU: g4827

Atsiliepimai: