1. Dėl mažai užterštos dulkės ir dalelės, atlikti minkštas valymo lengvas užteršimo.Naudoti oro-antklodė nupūsti teršalų, išsibarstę ant paviršiaus optiniai komponentai. 2. Už šiek tiek užterštas dėmes, pirštų atspaudai, įsiskverbti švarus tepinėliai arba medvilnės kamuoliukus su reagento grynas acetonas ir izopropilo alkoholio.Nuvalykite paviršių optinis objektyvas švelniai su šlapia medvilnės 3. Labai užterštas, splattered, izopropilo alkoholis, įmirkyti švarus tepinėliai arba medvilnės kamuoliukus, nuvalykite paviršių optinis elementas su šiek tiek slėgio šlapiomis medvilnės. 4. Jei spalva optinių komponentų pokyčiai yra dideli, tai reiškia, kad plonos plėvelės sluoksniu buvo pašalintas.Jei danga yra pažeista, jums reikia uždėti objektyvą! ! !

Žymos: co2 lazeriu veidrodis, lazerio vamzdis, co2 lazeriu įranga, 60w co2 lazeriu, kailh jungiklis, 6040 cnc rėmelį, 6 v nuolatinės srovės variklis, veidrodis si, co2 veidrodis, 100w co2 lazeriu.

Naudojimas Optinis
Kokybė Importo
Medžiaga JAV Si Veidrodis
Pakuotė Kartoninė Dėžutė
Skersmuo veidrodis 20mm 25
Modelio Numeris GM20
Prekės Pavadinimas JNHXSK

Parašyti atsiliepimą

JNHXSK Aukštos Kokybės Si Veidrodis D20 25 mm, Padengtas Aukso CO2 Lazerinis Graviravimas Pjovimo Staklės Gali Greitas Pristatymas

Papildoma informacija

Kaina:€11.73

Kategorija:Įrankiai

SKU: g16897

Atsiliepimai: