PHONEFIX Švino Nemokamai Lydmetalio Pasta "Apple", "Samsung" Mobiliųjų Telefonų Plokštės BGA Remonto Savybės: Švino nemokamai (švinas yra kenksmingas žmogaus organizmui, kai suvirinimo plokštė, žmonės bus kvėpuoti, švino, kuris yra toksinių medžiagų, nėra palanki sveikatai meistrai).Švino nemokamai yra draugiškas aplinkai.Jame nėra švino, bet silver, geras laidumas ir didesnę kainą. 1. stiprus nuolat spausdinimo eksploatacinių savybių, tinka smulkaus žingsnio IC ir BGA ir tikslumo komponentų suvirinimas. 2. geras drėkstamumas, geras atsparumas šalčiui žlugimo, šilumos žlugimo ir stiprus, sausas pasipriešinimo. 3. tinka PCB suvirinimo su įvairiais didelis reikalavimas medžiagų, smulkaus žingsnio ir didelio tikslumo komponentai. 4. Tai yra pilnas ir šviesus) po litavimo pasta yra naudojama apie PCB, ir likutis yra mažesnis balta ir skaidri, ir nėra fluoro ir kitų labai ėsdinančių medžiagų.

Savybės: Švino nemokamai (švinas yra kenksmingas žmogaus organizmui, kai suvirinimo plokštė, žmonės bus kvėpuoti, švino, kuris yra toksinių medžiagų, nėra palanki sveikatai meistrai).Švino nemokamai yra draugiškas aplinkai.Jame nėra švino, bet silver, geras laidumas ir didesnę kainą.Lydymosi temperatūra yra žema temperatūra yra apie 138℃, Lydmetalis sąnarių išjungti, Geras temperatūra ir drėgmė, Pilna lydmetalio bendras 1. stiprus nuolat spausdinimo eksploatacinių savybių, tinka smulkaus žingsnio IC ir BGA ir tikslumo komponentų suvirinimas. 2. geras drėkstamumas, geras atsparumas šalčiui žlugimo, šilumos žlugimo ir stiprus, sausas pasipriešinimo. 3. tinka PCB suvirinimo su įvairiais didelis reikalavimas medžiagų, smulkaus žingsnio ir didelio tikslumo komponentai. 4. Tai yra pilnas ir šviesus) po litavimo pasta yra naudojama apie PCB, ir likutis yra mažesnis balta ir skaidri, ir nėra fluoro ir kitų labai ėsdinančių medžiagų.

Žymos: "pasidaryk pats" bga parama, colophane srautas, alavo ženklai, "samsung " galaxy", pasta su lydmetalis, chip ic, lydmetalis kremas originalas, tešlos gaminiai, lydmetalis 138, moterų bga, alavo litavimo pasta.

Modelio Numeris Švino Lydmetalis Pasta

Parašyti atsiliepimą

Švino Nemokamai Lydmetalio Pasta 138 žemos temperatūros Telefono BGA Lustų litavimo alavas pasta Kremas "iPhone", "Samsung" Mobilųjį Telefoną BGA Remontas

Papildoma informacija

Kaina:€4.10

Kategorija:Įrankiai

SKU: g969

Atsiliepimai: